Przejdź do treści
  • 210 gier w pakiecie:
  • 50 gier FUN, 50 gier EDU, 10 gier EKOLOGIA, 100 gier JĘZYK ANGIELSKI
  • Jasność projektora: 3200 ANSI
  • Obsługa za pomocą pilota
  • Podział gier na grupy
  • Projektor w poziomie: TAK
  • Używany w edukacji

9 840,00 zł

podłoga interaktywna funfloor edu

FunFloor Edu to najbardziej znana i najczęściej wybierana podłoga interaktywna w wśród polskich szkół i placówek edukacyjnych. To sprzęt dedykowany przedszkolom, szkołom i instytucjom, które stawiają na nowoczesny i atrakcyjny sposób nauczania.

FunFloor Edu wspiera tradycyjną nauką głównie we wczesnym etapie, sprawiając, że w połączeniu z zabawą jest bardzo efektywna. Zajęcia edukacyjne na przemian z grami i zabawami przyczyniają się do lepszego zapamiętywania i stają się przyjemnością. Od nauki prostych czynności,rozpoznawania kolorów i zwierząt, aż do liczenia i czytania. FunFloor Edu jest zestawem najczęściej używanym w szkołach i przedszkolach.

W pakiecie FunFloor Edu znajdziecie znajdziecie 210  gier edukacyjnych m.in:  100 gier w temacie języka angielskiego, 50 gier EDU i 50 gier FUN oraz 10 z zakresu ekologi. Programy angażują całą grupę i  dają wiele możliwości.

Ponadto nasz projektor ustawiony jest w poziomie, co daje bezpieczeństwo zabawy i obsługi. Dodatkowym atutem projektora jest sterowanie na pilota, posiada doskonałą jasność 3200 ANSI, co daje bardzo dobry aspekt wizualny i świetnie sprawuje się podczas używania w szkołach i przedszkolach.

FunFloor Edu to: 4 pakiety tematyczne, w których jest razem 210 gier:

PRZEDSZKOLA ORAZ EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KL.1-3 – PAKIET EDU 50

Dla tej grupy stworzyliśmy gry w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej. Nasze gry mają wpływ na rozwój wszystkich obszarów u dzieci. Poczynając od kształtowania umiejętności społecznych, a kończąc na nauce elementów geografii. Oczywiście nie zapominamy w naszych programach o promocji zdrowia i higieny. Pakiet EDU 50 ma w swojej ofercie również różnego rodzaju gry wspierające naukę literek, cyferek a nawet dźwięków.

Największy hit w salach zabaw – PAKIET FUN 50

Zabawa w piratów, piłkarzy i odkrywców! Tutaj tylko wyobraźnia nas ogranicza. Zestawy gier i zabaw ruchowo-sportowych, może służyć, jako przerywnik w nauce lub samodzielna świetna atrakcja w sali zabaw!

Dbamy o nasza planetę – PAKIET EKOLOGIA 10

Zwiększanie świadomości ekologicznej poprzez zabawę. Pakiet zawiera 10 gier, które uświadamiają dzieciom, że dbanie o środowisko i planetę jest naszym obowiązkiem.  Tematy związane z segregacją i sprzątaniem śmieci, a także ich rozkładem. Program zarówno dla przedszkolaków – jak i starszych dzieci.

Język obcy – PAKIET JĘZYK ANGIELSKI 100

Każdy rodzić jak i pedagog zdaje sobie sprawę z tego jak ważne są języki obce. najlepsza nauka, to nauka przez zabawę. Pakiet j. angielskiego został stworzony przez profesjonalistów, w ich gronie znajdowali się filolodzy i tłumacze, co dało efekt w postaci ponad 500 użytych słówek. To 100 zróżnicowanych gier, przypisanych do 30 działów. Z pakietu mogą korzystać dzieci w różnym wieku (przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych). Poszczególne działy zakończone są możliwością weryfikacji zdobytej wiedzy -test Einsteina. Pakiet gier j. angielski na FunFloor to doskonałe narzędzie do nauki języka angielskiego.

Istnieje również możliwość wzbogacenia FunFloor EDU o dodatkowe pakiety gier oraz zamówienie pisaków interaktywnych, które również są obsługiwane w tej wersji i pozwalają na wiele nowych doświadczeń i możliwości używania w drodze wspierania edukacji.

Zamów FunFloor Edu