Przejdź do treści
  • 232 gier w pakiecie:
  • 50 FUN, 50 EDU, 10 EKO, 100 ENG, 12 RM, 10 KOD
  • Jasny projektor: 5000 ANSI
  • Obsługa za pomocą pilota
  • Podział gier na grupy
  • Projektor w poziomie: TAK
  • Używany w salach zabaw

15 282,75 zł

podłoga interaktywna FunFloor PREMIUM

FunFloor Premium to zestaw z jasnym projektorem o mocy 500 ANSI. To profesjonalny zestaw interaktywnej podłogi z rozbudowanymi pakietami gier, których jest w puli aż 232.

Poza standardowymi działami znajdującymi się w każdym zestawiem FunFloor, znajdziemy dodatkowe pakiety, takie jak pakiet “Rozwój Mózgu” i “Kodowanie”

Pakiet Rozwój Mózgu, to innowacyjne gry i zabawy zaprojektowane, tak, by wspierać rozwój koordynacji u dzieci połączonej z nauką samokontroli, użyciem wyobraźni i koncentracji. Biorąc aktywny udział w grach dziecko bardzo szybko uczy się danych elementów i łatwiej je przyswaja. Tematyka gier z pakietu “Rozwój mózgu” ma za zadanie pobudzać wyobraźnię dzieci i rozwijać ich procesy poznawcze, które mają ogromny wpływ na kształtowanie się młodego umysłu i  całościowego rozwoju dziecka. W pakiecie znajduje się 12 różnych gier.

Kolejna nowością jest Pakiet Kodowanie. Znajduje się w nim 10 gier o zróżnicowanym stopniu trudności. Zaczynając od najmłodszych, a kończąc na dzieciach w szkole podstawowej od I nawet do VIII klasy. Gry stanowią wprowadzenie do kodowania, uczą logicznego i analitycznego myślenia, przygotowują również do zadań matematycznych. Pakiet Kodowanie dostępny jest w trzech poziomach trudności dostosowany do wieku dzieci, każdy poziom to 10 samodzielnych gier, które wspierają rozwój i naukę dzieci. 

Pakiet Fun (50 gier) zawierający gry, które w zależności od zastosowania i prowadzenia mogą być doskonale wykorzystane podczas tematycznych zabaw urodzinowych, prowadzonych w salach zabaw. Mogą również stanowić nie lada atrakcje podczas lekcji o wakacjach, czy poszukiwaczach przygód. Gry opierają się głównie na zabawie, rozbudzeniu ciekawości i motywacji do aktywności fizycznej i ruchowej.

Pakiet EDU (50 gier) gry dostosowane dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, zgodne z podstawą nauczania. W swoim programie uczą rozróżniać kolory, pomagają w procesie poznawczym owoców, warzyw i zwierząt. A także wprowadzają do świata cyferek i literek, co jest świetnym wstępem do nauki czytania.

Pakiet Ekologia (10 gier) – program, który zwraca uwagę na ważny temat dbania o środowisko. Uczy segregacji śmieci i wskazuje, że każdy z nas ma wpływ na kondycję naszej planety.Pakiet do nauki języka angielskiego (100 gier) to ponad 500 słówek o różnej tematyce, stworzony przez profesjonalnych nauczycieli z myślą o najlepszym sposobie edukacji, naukę przez zabawę. Dzieci, które uczą się przy okazji zabawy, wykazują o wiele lepsze efekty. Ponadto każdy rozdział zakończony jest testem, który daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności.

Zamów FunFloor Premium