Przejdź do treści
 • 210 gier w pakiecie:
 • 50 gier EDU, 50 gier FUN, 10 gier Ekologia, 100 gier Język Angielski
 • Jasność projektora: 3500 ANSI
 • Obsługa za pomocą pilota
 • Podział gier na grupy
 • Możliwość montażu do statywu i ściany
 • Statyw jest dodatkowo płatny 1000 zł netto

10 061,40 zł – samo urządzenie
10 553,40 zł – urządzenie z matą
11 291,40 zł – urządzenie ze statywem
11 783,40 zł – urządzenie ze statywem i matą

podłoga interaktywna funfloor mobily

Specjalna wersja mobilna urządzenia, to wysokiej jakości sprzęt stworzony we współpracy z firmą Acer. Interaktywna podłoga, którą można zabrać ze sobą na event, bądź też prowadzić ciekawe zajęcia w kilku placówkach edukacyjnych. FunFloor w wersji mobilnej daje szereg nowych możliwości wykorzystania urządzenia do nauki i zabawy.

W zestawie proponujemy bezpieczny i stabilny statyw na gumowych kółkach lub mocowanie do ściany.

W modelu mobilnym został zastosowany szerokokątny projektor, jego jasność to 3500 ANSI

Aby uzyskać obraz wielkości 270 cm x 200 cm, ustawiamy projektor na wysokości 185 cm.

Mobilny FunFloor podobnie jak wersja statyczna zawiera 210 gier w czterech pakietach tematyczno naukowych:

 • 50 gier w pakiecie FUN
 • 50 gier w pakiecie EDU
 • 100 gier w pakiecie  JĘZYK ANGIELSKI
 • 10 gier w pakiecie EKOLOGIA

Wybierając Mobilny zestaw FunFloor można wybrać sposób montażu (do ściany lub statyw). Dedykowany statyw to koszt: 1000 zł netto. Istnieje również możliwość rozbudowy pakietów nawet do 300 gier.

Interaktywna podłoga Fun Floor  w zestawie mobilnym zawiera 210 gier w podziale na 4 segmenty tematyczne (Edu, Fun.Ekologia i J. Angielski)

FunFloor Mobilny zawiera 3 pakiety tematyczne, w których jest razem 110 gier:

Pakiet EDU 50 – pakiet stworzony w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej do nauki w przedszkolach. Tworząc ten pakiet położyliśmy nacisk na edukację najmłodszych i rozwój wszystkich podstawowych obszarów, od kształtowania umiejętności społecznych, naukę higieny, promocję zdrowia jak również poznawanie cyferek, literek, dźwięków aż po elementy geografii. Po za przedszkolami pakiet EDU jest używany bardzo często w klasach 1-3.

Pakiet FUN 50 – zróżnicowany zestaw gier zabawowo-sportowych, który pokazuje największe możliwości interaktywnej podłogi. Piłka nożna, łapanie pingwinów, odkrywanie skarbów pod piaskiem to doskonały przerywnik w nauce ale również główna atrakcja w salach zabaw.

Pakiet EKOLOGIA 10 – pakiet Ekologia stworzony został aby edukować i zwiększać świadomość ekologiczną. Pakiet zawiera 10 gier związanych z segregacją, sprzątaniem i rozkładaniem się odpadów. Gry ekologiczne mają za zadanie zaszczepić nawyk dbania o naszą planetę.

Pakiet JĘZYK ANGIELSKI 100 – pakiet Język Angielski został przygotowany przez grono doświadczonych filologów i tłumaczy w taki sposób, żeby korzystać z niego mogły zarówno dzieci przedszkolne jak i uczniowie szkół podstawowych. Pakiet zawiera 100 gier podzielone na 30 działów. Każdy z nich zakończony jest testem Einsteina, podczas którego można utrwalić zdobytą wiedzę. Opracowany pakiet zawiera bogate słownictwo (ponad 500 słówek), co czyni go świetnym narzędziem do nauki języka angielskiego.

Zamów FunFloor Mobilny